Haber

Kayseri protokolünden esnaf ziyareti

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, esnafın talep ve tekliflerini yerinde dinlemeye devam ederken, bu kez Kayseri Valisi Gökmen Çiçek ve protokol ile esnafları ziyaret etti.

Bu kapsamda Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Vali Çiçek ile birlikte Kazancılar Çarşısı ve Millet Caddesi’ndeki esnafı ziyaret etti.

Esnaf ve vatandaşlarla sohbet ederek talep ve tekliflerini dinleyen Önder Büyükkılıç, esnafa hayırlı işler ve bol kazançlar diledi.

Başkan Büyükkılıç ve Vali Çiçek, esnafın sıcak çay ikramını geri çevirmezken, Büyükkılıç, “Kazancılar Çarşısı ve Millet Caddesi’nde Kaymakamımız Gökmen Çiçek ile esnafımızı ve vatandaşlarımızı selamladık. Anılarını sorduk” dedi.

Büyükkılıç ve Çiçek, esnaf ve vatandaşların sıcak ve samimi ilgisiyle karşılaşırken, esnaflar da Başkan Büyükkılıç ve Vali Çiçek’e hizmetlerinden dolayı teşekkür etti.

Başkan Büyükkılıç ve Vali Çiçek, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Haldun Taşan tarafından ziyaret edildi, Melikgazi Kaymakamı Bülent Karacan ve kendisine Erciyes Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih Altun eşlik etti.

haber-hanonu.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu