Haber

Yılmaz Büyükersen Amatör Spor Kulüpleri Temsilcilerini İftarda Ağırladı

EskişehirBüyükşehir Belediye (EBB) Başkanı Yılmaz Büyükersen, amatör sporİftar yemeğinde kulüp temsilcileri, amatör spor kulüpleri federasyon yetkilileri ve sporcular ağırlandı.

EBB’nin her Ramazan ayında düzenlediği geleneksel iftar davetleri tamamlandı. Görüşmeler kapsamında Başkan Büyükerşen, son davette amatör spor kulüplerinin temsilcileri, federasyon yetkilileri ve dernek üyeleriyle bir araya geldi.

Büyükerşen’in yanı sıra CHP Eskişehir Milletvekili adayı Utku Çakırözer, EBB Gençlik ve SporHizmetler Daire Başkanı Mehmet Ali Çeliksoy, Eskişehir Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Sadri Ceddim ve yönetim kurulu üyeleri, spor kulüp başkan ve yöneticileri ile sporcular katıldı.

Programda kısa bir konuşma yapan Büyükerşen, “Amatör spor kulüpleri olarak çok önemli bir görevi yerine getiriyorsunuz. Kulüpler aracılığıyla binlerce genç spor yapma imkanı buluyor. Amatör sporcuları ve spor yapan kulüplerini her zaman desteklemeye devam ediyoruz. Bundan sonra da desteğimiz devam edecektir. Bu vesileyle Ramazan Bayramınızı en içten dileklerimle kutluyor, nice nice bayramlara hep birlikte ulaşmayı diliyoruz” dedi.

Kaynak: ANKA / Yerel

gulyali-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu