Yaşam

Ceylan Ertem’in Serdar Ortaç’ın projesinde yer alan müzisyenlere tepkisi: ‘Bu kadar çabuk unutma dostum’

Ceylan Ertem, Serdar Ortaç’ın proje albümünde yer alacak müzisyenlere tepki gösterdi. Ertem, “10. Yıl marşını söyleyen ve Ahmet Kaya’ya çatal atan kişilere Serdar Ortaç öncülük etti. Projede çok güzel isimlerin yer alması üzücü” dedi.

Ertem, Twitter’da, “Serdar Ortaç’ın müziğiyle ilgili paylaşımları görünce aklıma bunun gibi onlarca örnek geliyor. Çok sevdiğim projede birbirinden güzel isimler var. Üzücü.” ‘Siz diyerek başımıza geldiniz’ başlıklı haberi paylaştı.

Ertem, ikinci mesajında, “10. Yıl Marşı’nı söyleyip Ahmet Kaya’ya çatal bıçak atanların azmettiricisi Serdar Ortaç’tı. Olayın ardından Ahmet Kaya ülkeyi terk ederek Paris’te hayatını kaybetti. Her şeyi bu kadar çabuk unutmayın.” , Ha?” “Yemin ederim şiştim” dedi.

Serdar Ortaç’ın 20 şarkısı, 21 şarkıcı ‘Serdar Ortaç Müzik Vol. II’ albümü adı altında yeniden yorumlandı. Biri düet olmak üzere 20 şarkıdan oluşan albümde Alaturca Club, Aleyna Tilki, Aycan Çelik, Berkay Altunyay, Buray, Çağla, Didomido, Ece Mumay, Edis ve Gülşen, Göksel, Irmak Arıcı, İrem Derici, Kafadar , Nahide Babashlı, Melis Fis, Reynmen, Sancak, Semicenk, Tan Taşçı ve Tarık Ayrı gibi isimlere yer verildi.

haberciftlikkoy.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu