Haber

Adıyamanspor Teknik Direktörü Erol Kapusuz, Kayserispor’da Antrenman Yapmak İstiyor

Adıyamanspor Teknik Müdürü Erol Kapusuz; Kayserispor’da oynamanın ve antrenörlük yapmanın çok önemli olduğunu ifade ederek, “Kayserispor’da oynadım. Teknik direktör olarak görev almak isterim.”

Kayseri’de kamp faaliyetlerine devam eden Adıyamanspor Teknik Direktörü Erol Kapusuz, Kayserispor’un büyük bir camia olduğunu ve herkesin bu çatı altında yer almak isteyeceğini söyledi. Teknik Direktör Erol Kapusuz, “Kayseriliyim ve Kayserispor’da oynadığım için Kayseri’nin yeri benim için çok farklı. Ayrıldığımızda da bu kadronun yetmesi için dua ediyoruz. O zamanlar Kayserispor ile şimdi Kayserispor arasında fark var. 20-25 yıl önce gönülden oynanırdı sevgisi başkaydı. Şimdi farklı. Ama Kayserispor büyük bir camia, burada futbolcu oynamak istiyor. Her oyuncu burada çalışmak istiyor.”

Bir gün Kayserispor’da görev almayı umduğunu söyleyen Teknik Direktör Erol Kapusuz, “Kayseri’de teknik direktör olmak büyük bir onur. Bunu istemeyen Kayserili yoktur. Bu bir iş, bir iş. İnşallah sıra bize gelir” dedi. – KAYSERİ

haber-omerli.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu